Lysette Anthony

Lysette Chodzko

7,1
759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lysette Anthony
Zuchwalec

Ona była piękna !!! i według mnie nadal jest chociaż troche się postarzała babeczka ;p Super wyglądała w "Wampirach bez zębów", "I kto to mówi", 'Po kłębku nitki"
Obecnie możemy oglądać ją w reklamie Cóż TO MóJ SYN - Perwoll Black Magic
gdzie gra matke tancerza ;p

Zuchwalec

Za Wikipedią. Lysette:
"Lysette Anthony (ur. 26 września 1963 r. w Londynie jako Lysette Chodzko), aktorka angielska. Córka aktora Michaela Anthony Chodźko, jej przodkiem był orientalista Aleksander Chodźko[1]." Hmm...

A teraz o jej ojcu:
"Aleksander Borejko Chodźko herbu Kościesza (ur. 30 sierpnia 1804 w Krzywiczach - zm. 27 grudnia 1891 w Noisy-le-Sec we Francji), polski poeta, orientalista i slawista."

Wnioski pozostawiam Tobie. :D

doktor_Plama

właśnie miałam sprawdzać skąd takie nazwisko, a dzięki tobie już nie muszę. ;p tak myślałam, że ma polskie korzenie... ;)

doktor_Plama

Oj, chyba nie ojciec, bo zmarł w 1891 r. Chyba, że Lysette jest naprawdę wampirzycą :P

reesee

Coś w tym jest grała przecież wiedźmię co zmieniła w wampira głównego bohatera w "Dark Shadows.".;)

Zuchwalec

nie mogę na nią patrzeć w 'Ivanhoe'

Zuchwalec

JENNY AGUTTER w "Walkabout"/"Ucieczce Logana"/"Jeźdzcu"/"Amerykańskim wilkołaku w Londynie"

RACHEL WARD w "Przeciw wszystkim"/"Sprawie Sharky'ego"/"Umarli nie potrzebują pledu"

MATHILDA MAY z "Lifeforce"
Naga, nieskrępowana uroda Matyldy jest tak obezwładniająca, że pozwala wybaczyć filmowi "LIFEFORCE" wszystko. Wielkie piersi i pupę, przy proporcjonalnie niedużej budowie ciała, ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Sfotografowano je z taką miłością, że wprost nie można oderwać wzroku. Urzeka ta staranna cierpliwa kontemplacja tego przepięknego ciała. Być może jednego z najpiękniejszych w historii kina w ogóle.

CATHERINE ZETA-JONES w "Masce Zorro"/"Osaczonych"/"Nawiedzonym"/"Terminalu"

Keira Knightley w "Dumie i Uprzedzeniu",
Rosamund Pike w "Zaginionej dziewczynie",
Hayley Atwell ze "Snu Kasandry"
Daisy Ridley z "Przebudzenia Mocy"
FLORENCE PUGH z "Lady M"
...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones