Ben Kingsley

Krishna Pandit Bhanji

8,1
36 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Kingsley

Juz dawno mialem cos napisac pod Benem ale jakos zapominalem, albo nie mialem czasu. Moim
zdaniem kompletne beztalencie, mam wrazenie ze nie potrafi odnalezc sie w zadnej z rol. Dobry
aktor powinien miec to cos, Ben nie ma nic. Naprawde ciezko mi wyrazic slowami jak bardzo jest od
beznadziejny, psuje mi tylko ogladanie fajnych filmow.

netmaniak_1984

W Liście Schindlera zagrał bardzo dobrze.

mlody969

To fakt, i wyjatek zarazem. Pozniej spoczal na laurach.

netmaniak_1984

Jeżeli nazywasz już takiego aktora beztalenciem - to chociaż uargumentuj swoje wątpliwe stwierdzenia.

Troublesome

Czasami nie mozna tego jednoznacznie opisac, to tak jak z potrawa ktora z jakiegos powodu nie smakuje. Po prostu nie kupuje jego gry aktorskiej. Nie przekonuje mnie do zagranych przez siebie postaci.

netmaniak_1984

Obejrzyj sobie Elegię, gdzie samym wzrokiem wyraża więcej niż słowami. Świetny aktor.

netmaniak_1984

Jeszcze nie widziałem tego aktora w roli głównej. Zawsze w drugoplanowej albo epizodycznie. Może twoja awersja wynika właśnie z tego, że zwyczajnie nie gra głównych ról i go nie widać, przez co nie widać rozwiniętej gry aktorskiej? Nie zmienia to jednak faktu, że sceny, w których występuje w żaden sposób nie są gorsze. Z resztą ma bardzo przyjemny wyraz twarzy i nawet, jak gra rolę bohaterów negatywnych, mimo to wzbudza sympatię.

Prokrastynatorrr

No to chyba pora obejrzeć Gandhiego?

maluman

Może kiedyś.

netmaniak_1984

Zgadzam się. Chyba najbardziej przeciętny aktor Hollywood. Mega sztuczny i w każdym filmie pokazuje to samo. Od samej jego twarzy na ekranie nie chce mi się filmu oglądać po prostu nie ma tego czegoś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones