Ben Kingsley

Krishna Pandit Bhanji

8,1
36 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Kingsley

Wie ktoś dlaczego Ben Kingsley zagrał w tym filmie? Do tej pory miałem szczęście i kojarzyłem tego aktora z co najmniej przyzwoitym kinem, ale jak spojrzę np. na Bloodrayne w jego filmografii to nie mogę wyjść ze zdziwienia, czemu taki aktor jak Kingsley marnuje czas na takie produkcyjniaki. Widział ktoś, kiedyś jakiś wywiad z Kingsleyem na temat Bloodrayne'a? Interesuje mnie, co o tym filmie myśli taki aktor.

HerrDecadens

Nie widziałem, ale mogę zgadywać. Cztery litery. K. A. S. A. ;]

Exebeche

Cieszę się, że właśnie ten aktor zagrał postać Nizama. Kasa może miała kluczowe znaczenie, ale może również nie chciał zostać zaszufladkowany . Pamiętam go tylko z ról w których przedstawiał postać pozytywnego bohatera. W " Prince of Persia " ,pokazał prawdziwy kunszt aktorski godny zdobywcy Oskara, przekształcając się jak kameleon z postaci pozytywnej w negatywną i zrobił to świetnie.No cóż ktoś wolał by, aby jego postać zagrał Johnny Deep lub Daniel Olbrychski, ale jest to tylko kwestią gustu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones