Affif Ben Badra

6,5
586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Affif Ben Badra

że nikt jeszcze nie skomentował tego klienta. Pierwszy raz zobaczyłem go w uprowadzonej ale mignął tylko chwile i przewijałem i zatrzymywałem żeby zobaczyć co to było, czy to maska czy taka morda, niezwykle charakterystyczny kolo.

kozior

no morda charakterystyczna :D

Arturjo

typowy zwyrol :)

kozior

stawiam na to, że po prostu ma akromegalię, chociaz wzrost ma normalny...

kozior

Klasyczny rzeźnik :-)

kozior

Hehe, gosciu swietnie sie nadaje na czarny charakter, najlepiej gdzies w Turcji z nożem w ręku i turbanem na glowie ;)

kozior

A mnie dziwi, że widziałeś go w Uprowadzonej bo on tam nie gra, przynajmniej nie ma go w obsadzie.

MichCorleone

Nic dziwnego, musieliby go przedstawić jako gościa, który dostaje tacką w gębę...i polecam bardziej uważnie oglądać filmy...

kozior

Bez cienia ironii gratuluję spostrzegawczości. Być może gdybym był świeżo po obejrzeniu Uprowadzonej to bym skojarzył ale oglądałem ładnych parę lat temu.

MichCorleone

Bardzo możliwe, ja pamiętam, że po obejrzeniu filmu do końca, wróciłem do wspomnianej sceny z tacką, bo mówię, muszę jeszcze raz zobaczyć tą gębę

kozior

Wczoraj go widziałem w https://www.filmweb.pl/10000.Bc i rzeczywiście wydaje mi się charyzmatycznym czarnym charakterem.
Ciekawe dlaczego nie dano mu szansy na jakąś bardziej znaczącą rolę a wynajmują go jedynie do alfonsów, twardzieli, zdenerwowanych klientów, rzeźników czy gości którzy dostają tacką w gębę. To chyba nie była przełomowa rola :-) choć widziałem tu już aktora którego filmografia ograniczała się do roli zwłok w jednym z gangsterskich filmów.

kozior

W łowcach skarbów wystąpił widziałem

deconstramus

Jest na IMDb że grał w Uprowadzonej Albańskiego strażnika. Gratuluje oka

deconstramus

Jest na IMDb że grał w Uprowadzonej Albańskiego strażnika. Gratuluje oka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones